Манго не воодушеви со нов попуст, а ние ги пронајдовме најубавите парчиња за вас. Бројни брендови се познати по посебни категории во рамките на нивните веб-продавници во кои тековните хит парчиња може да се најдат по пониски, односно  подостапни цени. Манго има категорија наречена Промоција која вклучува супер парчиња по пристапни цени.

Подолу ви ги покажуваме најдобрите парчиња и модни додатоци од Манго за сезоната …

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваHendrick’s High Wheel – најинтересен домашен велосипед!
Следна објаваМодерна трпезарија и уникатен лустер!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ