Глобалнaта амбасадорка на брендот блеска во новата кампањата “Be Your Element” …

Серена Вилијамс, глобална амбасадорка за брендот Stuart Weitzman, не запозна со нивната зимска колекција во новата кампања наменета за постудениот дел од годината.

Тениската sвезда, која е заштитно лице на познатата марка од мај годинава, ги носеше класичните чизми 5050 Lift кои одат над колената и чизмите Chain Lift до глужд, нагласени со златни детали.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВенчавка на седмо небо!
Следна објава●Основоположниците на современата македонска уметност●
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ