Италијанскиот моден бренд Brioni ја претстави својата нова колекција есен/зима 2020. Бред Пит е ѕвезда во новата кампања во елегантни безвременски костуми и палта на рекламните фотографии за колекцијата.

Фотосесијата ја потпишува Микаел Џансон.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПопусти и супер акции за новата учебна година во Скопје Сити Мол
Следна објаваНајпопуларните отпечатоци за „дива“ есен!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ