Додека температурите постојано растат, а топлиот воздух надвор станува се потежок за дишење, го побаравме нашето освежување со одличните модни комбинации од омилениот бренд H&M!

Без разлика дали вашите летни планови се на песочна плажа или ќе уживате на градската тераса, време е хит костумите за оваа сезона да станат главна sвезда! Наоѓањето костим за капење што одговара совршено на која било форма на телото, во кое истовремено се чувствуваме неверојатно и удобно, не е лесна задача. Сепак, зошто да не ја прифатите формата на вашето тело ова лето и да изберете парчиња што најдобро ќе ги покажат сите ваши адути?

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПливање, забавен начин за намалување килограми
Следна објаваДигитални Изложби – дигитален триптих во продукција на Македонскиот центар на ИТИ/ПРОДУКЦИЈА:
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ