Најголемите трендови за пролет 2020 …

Елеци

големи чанти

шорцеви

корсети

троски  принт

кожно парче во боја

бел ленен блејзер

Фустан со точки

поголемо ланче околу вратот

 

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗдрав корнер: Кивито е витаминско чудо кое помага во борбата против вирусите!
Следна објаваНајдобри 4 етерични масла кои помагаат во борба против стресот!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ