Оригиналните кожни торби во прекрасни нијанси на коњак ви даваат шик изглед.
Природни, едноставни и со „автентичен“ допир се состојките што ги прават совршен моден рецепт – состојките што ја карактеризираат „неа“: кожната торба.

Без разлика дали станува збор за оригинална кожа или еко кожа, важно е бојата да биде топла, како нијанса на коњак.

Разновиден и еклектичен додаток кој се прилагодува за повеќе прилики, стајлинзи и кодови за облекување, како и со сите бои, што не е мала работа.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНеверојатна улична уметност од целиот свет!
Следна објаваКолекција пролет/лето 2020 година на Max Mara
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ