Модната дизајнерка Викторија Бекам се најде на насловните страници на мексиканското априлско на Voque.Фотографиите се дело на модниот фотограф Ан Ле.

Зад стајлинг стои Пати Вилсон.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваТри совети за нега на косата во време на пандемија!
Следна објаваЕкспертите предупредуваат: Физичката неактивност не е добра по здравјето
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ