H & M ни ги откри своите магични празнични адути, актуелната колекција има се што ви треба за за најлудата ноќ во годината, од сите видови на чевли (првенствено штикли до глужд на висока пета) преку заводливите здолништа и фустани со ефект на кожа, тантела и животински отпечатоци, па се до оние со впечатливи додатоци и детали (чанти и накит) без кои празничниот изглед е незамислив.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСовршена празнична декорација за мали ентериери!
Следна објаваОдлична колекција на Versace – есен 2019!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР