“Секогаш е вистинското време да бидете средени”, тоа е пораката на новата Mango колекција со придружната кампања на шпанскиот бренд, чии заштини лица се младите менекенски ѕвезди Cara Taylor, Lineisy Montero,Julian Schneider и Hamid Onifade.
 Монистри, кадифе и блескавите материјали се совршени детали за зимските забави, а заедно со врвните Mango додатоци како што се сандалите и големиот накит, бидете сигурни дека сè е подготвено за незаборавна ноќна забава.

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава“Мажи на Годината 2018„ – промотивното видео за настанот кој за прв пат ќе се одржи во Македонија
Следна објава,,Momocca”-модуларен мебел за безброј солуции!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР