Reebok ги претстави новите патики Freestyle Hi Nova. чие заштитно лице е Gigi Hadid.

Инспирација за патиките Freestyle Hi Nova е од легендарниот модел Freestyle Hi од 1982 година.

Freestyle Hi Nova се одликуваат со платформа која допридонесува за поголема удобност и ги прави посакувани во секојдневните модни комбинации.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛетни сандали како неизоставен дел од гардеробата!
Следна објаваМебел: Конзолните маси се идеални за лето!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР