Кендал Џенер е една навистина зафатена девојка …

По голем број кампањи за убавина минатата година, таа 2018 ја започна со уште една многу возбудлива соработка – стана официјално лице на италијанската моден бренд  Tod’s. Кендал и балетанот Роберто Боле се главните протагонисти на кампањата на овој бренд.

Покрај Кендал и Роберт, во кампањата позира и слаткиот француски булдог, со кого Кенедел си игра.
https://youtu.be/g-y_2M592O0

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКонцерт на групата Морал заедно со пријателите
Следна објаваЦрно-бела надреална бајка на модната куќа Christian Dior!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР