Дејствието на новогодишната кампања се наоѓа во паралелен универзум каде што девојчето го запира злобниот брат на Дедо Мраз, кој ги краде божиќните подароци на децата…

Популарниот шведски бренд H & M, покрај супер-облеката која се продава по поволни цени што не радува преку целата година, секогаш не изненадува за празниците со магични кампањи, токму така и оваа година.

Девојчето кое не може да заспие одеднаш станува супер-девојче која го спасува Божиќ така да го спречува злобниот брат на Дедо Мраз, кој ги краде подароци на децата…

погледнете го видеото….

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИдеи за најубаво пакувани новогодишни подароци!
Следна објаваБританската фанк сензација The Haggis Horns во Скопје
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР