Вечерта на 5ти јуни бевме дел од отварањето на GRATA .

Се започна со желбата од една веќе создадена Грчка приказна за Axel која живее , да  ја пренесеме и кај нас. Изненадување за убавата македонска жена , а изненадувањата му даваат еден нов шарм на животот. Понудивме нова содржина ,нов концепт и нов израз. Префинета атмосфера каде на секоја дама и се посветува посветува посебно внимание.  

Парчиња облека од брендот Axel, во кои секогаш ќе изгледате префинето, уникатно и полни со енергија. За секоја современа жена која знае што е стил. Неверојатни дизајни како за големите така и за малите дами кои пленат со привлечност.

Локација: 

Благодарност до сите кои на овој прекрасен настан, гледаа, купуваа, беа среќни, а ние уживавме во нивните насмевки.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИталијански тренд репорт: 10 сакоа за мажи!
Следна објаваRonit Baranga | Керамика од кошмарите
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР