Stuart Weitzman Bridal kolekcija obuće

Нема полоша работа ако на сопствената свадба носите не удобни чевли…

Stuart Weitzman Bridal kolekcija obuće

Добар избор на чевли за сопствената венчавка е нешто најважно. Треба скоро цел ден да издржите во нив, а нашата препорака е колекцијата на Stuart Weitzman Bridal.

Stuart Weitzman Bridal kolekcija obuće

Овој луксузен бренд креираше класични силуети кои одлично ќе се вклопат без разлика дали ќе одберете традиционална или ултра модерна венчаница. Било кој стил да го одберете на денот на венчавката, овој луксузен бренд има секси, вамп, гламурозни чевли во кои можете да играте цел ден. Дури и да ги одберете рамните сандали, Stuart Weitzman ви гарантира елеганција и завосливост.

Stuart Weitzman Bridal kolekcija obuće

Stuart Weitzman Bridal kolekcija obuće

 

Stuart Weitzman Bridal kolekcija obuće

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПет бои во домот според Feng shui!
Следна објаваШарманатната вила на Мерилин Монро!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР