Овие чевли кои ги посакуваме, се дело на италијанскиот дизајнер на чевли Oscar Tiye.

Иако дизајнерот не потврди дека инспирација му била Minnie Mouse, ние сме сигурни во тоа. А доколку вие ги посакате на вашето стапало, за нив треба да го испразните новчаникот, затоа што најевтиниот пар чини 400 евра.

Ни се допаѓа тоа што новата колекцијата има повеќе бои и модели!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕгзотична зоолошка градина на sидни тапети!
Следна објаваНајинтересните знаци пред кафулињата низ светот
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР