Porsche Design UltraBOOST патиките се комбинација на елегантниот стил на Porsche Design и врвната технологија на Adidas патиката. Со BOOST™ платформата, овој модел на Porsche Design Adidas патики за трчање, го прави вашиот чекор полесен и полетен. Револуционерната пена ви дава исклучителна удобност и стабилност. Децентните кожни елементи и проsирниот горен дел, гарантираат дека во нив ќе се чувствувате и ќе изгледате фантастично! Овој модел на патики доаѓа во три бои – црна, темно сина и светло жолта, а можат да се купат на страната на Porsche Designa по цена од 270€.

Porsche Design UltraBOOST tenisice

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваУлтра модерна мода за жени и мажи!
Следна објаваРетвитни Оброк и Мрдни со Прст: Денеска од 17:00 часот се готви за бездомници и се слави 2-от роденден
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР