Калифорнискиот бренд на патики Vans од секогаш прави најдобри соработки! Оваа пролет Vans ќе лансира ексклузивни модели со неколку помали, култни брендови како што се Steven Alan, Our Legacy и Opening Ceremony. Vans и Opening Ceremony соработуваат веќе неколку години на заеднички колекции, а за пролет 2017. Old Skool LX моделот доаѓа во – светкава варијанта, нагласувајќи ја креативноста, посебноста и личниот стил.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваДали сте ја пробале дневната рутина 5,3 и 1!
Следна објаваТрендовите на убавина од 90-тите се вратија во голем стил!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР