Популарниот бренд Converse ги претстави своите  Chuck Taylor All Star патики за пролет 2017., во нешто помодерна варијанта. Embroidered Dot колекцијата се состои од модели со преслатки точки. Доаѓаат во висока и ниска варијанта, во црна и бела боја и се unisex model. Идеални се пролет и сите комбинации, кои веќе ги имаме пред очи.

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваАндријана Мациев| “Живот во бои”
Следна објаваОставете ги овие 6 трендови на убавина во 2016.!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР