Ако сакате да го поминете тестот на симпатично додворување на нетипичен начин, тогаш тоа не може да го сторите без да испратите ваква картичка за фамозниот ден на вљубените! PJ McQuades е уметникот којшто стои зад креацијата на картичките, магнетите, налепниците и постерите кои што во главна улога ги имаат pop-culture ѕвездите. Неговата колекција GEEKTASTIC вклучува ликови од Војна на ѕвездите, Господарот на прстените и Хари Потер – проследени со неколку сродни и убави зборови.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПуловер со отворен грб е новото “must have” парче!
Следна објаваСовршениот подарок за него за денот на вљубените
Задолжена за најблагорoдната навика, наклонетоста кон книги. Стои на ставот дека умереноста е универзален клуч, нејзината перфекционираност јасно ги селектира информациите со кои врши промоција на книжевната уметност. Живеејќи неколку животи паралелно - како читател и автор, приврзаничка е на ендемичниот вид на автори, модерен конзервативец кога се во прашање вредностите на животот, а истовремено, вечна вљубеничка во убавото.

НЕМА КОМЕНТАРИ