74i6g783l183kg_034_medium

Италијанскиот моден бренд Fiorella Rubino, е редок, исклучителен бренд, кој дизајнира и произведува модерна, трендовска облека за жени со поизразени женски облини. Токму затоа, овој бренд внмателно ги креираа своите колекции поделени во неколку тенденции, според целната група. Моделите се наменети за сите генерации, како и за различни активности во текот на денот. Од деловната колекција, преку спортската па се до софистицираната вечерна облека.

74i6m358l0377m_033_03_medium

Новата есен/зима 2016. колекција, изобилува со трендовски туники, елеци, јакни, крзна, големи шалови, прекрасни фустани, кошули како и пантолони, фармерки и легинс. Во целата колекција преовладуваат модерните бои: бордо, црна, сина и сивата, така да многу лесно можете моделите и боите меѓу себе да ги комбинирате.

74i6r327f001zz_036_medium

Моделите се исклучителни по материјалот и дизајнот, но најмногу по внимателно вметнатите нежни и женствени детали како мрежата на ракавите и рачно додадените монистри на вистинското место.

Посетете ја продавницата на FIORELLA RUBINO во трговскиот центар Ramstore, која работи по систем, познат како брза мода, креирајќи нови модели секои две недели!
74i6s316e005qa_001_medium 74i60060f001ww_001_medium 74i60062f0013r_033_03_medium 74i61052f00948_033_medium 74i67133f0316s_001_medium elegancy-every-time texass 74i6f489f001xz_024_medium 74i6g771l098ng_033_medium

74i6f621f0082k_033_medium

СПОДЕЛИ
Претходна објаваГламурозно отворање на новата сезона на Операта во Париз
Следна објаваChanel: Есенска колекција чанти 2016
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ