Оваа летна сезона се модерни дезенирани туники и фустани. Тоа на што најмногу треба да се внимава при купувањето, е кројот да биде во тренд, поедноставна комотна линија и секако…со врвки на деколтето што ќе не потсети на бохо стилот и на 80 години од минатиот век. Во нашата галерија сместивме 9 модели, од кој едниот е шарен комплет со пантолони.
BGTCGZN_mu BG-6V5S_mx BGTCXME_mz BGTC40L_mu BGTCBYT_mu BGTCA93_mz BGTD0CD_mu BGTBRW9_mu BGTC69S_mz

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНатали Башоски | „Балканските фаци“
Следна објаваНајубавите 15 едноделни костими за капење во 2016!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР