Ладните утра бараат топла, удобна и мека облека, а на Божиќното утро таа облека мора да биде потполна.  Студеното време и ниските температури кои се чувствуваат на коските, маглата која без снег постојано е присутна, не тера да инвестираме во облека која е совршена за зимските утра.

Слободно инвестирајте во зимски пижами, топли папучи и зимска наметка, апарат за палачинки,чај и кафе… Со нив, зимските утра се убави!

sidjame cnasd asddfcdsva

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваХит бои кои мора да ги имате оваа сезона
Следна објаваНајдобри зимски трендови за жени над 30 години!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ