0

Во пресрет на новото годишно доба, асортиманот на данскиот бренд JYSK е значително проширен и збогатен со нови производи. Многу од продуктите кои се веќе во понудата, пак, оваа есен добиваат нова тема. За престојната сезона, компанијата JYSK првенствено се фокусира на уредувањето на дневниот престој и трпезаријата, а и оваа година подготви широка палета на декорации и аксесоари за домот. Во продолжение, погледнете што се наоѓа во каталогот на познатиот меѓународен ланец за малопродажба за есента 2015 година.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕволуција | Time, Vogue & Cosmopolitan
Следна објаваНешто интересно: Жежок викенд со пливање, зумба и награди!
Воден од премисата дека патувањата се празник за душата, а убавиот топол дом нејзино единствено прибежиште, во рамки на креативната страна на животот ги промовира содржините со кои ги збогатува ваквите видици. Неуморен трагач по малите животни радости, со космополитски дух, неизмерна љубов кон животните и пасија кон сите уметнички форми на емотивна експресија. Вљубеник во минимализмот, алтернативната музика, пишаниот збор на Мураками и шармот на Јужна Франција.

НЕМА КОМЕНТАРИ