Наидовме на прекрасни Elle Sasson, Tamara Mellon и L’ Agence. Се надеваме ќе ви се допаднат!06_19_15_What_to_Wear_Vacation_03b 06_19_15_What_to_Wear_Vacation_04 06_19_15_What_to_Wear_Vacation_05
СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛетен Фестивал на книгата од ТРИ
Следна објаваТропски рај во Берлин
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ