Brian Atwood, навистина знае како да го привлече вниманието на жените. Во новата рекламна кампања за пролет-лето 2015, го ангажираше убавиот манекен Aurelien Muller, кој моментално ги крши срцата на девојките. Зарем, секси изгледот и секси сандали не се ултимативна желба на секоја девојка?
Но сепак, само мал број на новата колекција го рекламираше овој згоден дечко, додека останатиот дел е презентиран на долгите женски нозе, затоа што, одредени модели едноставно мораат да се облечени за да дојдат до вистинскиот сјај.
За сезоната што доаѓа, дизајнерот предлага, мноштво од сандали и салонки со шпиц. Идеалните модели се направени со мноштво од каивчиња и тенки плетенки, реси, привезоци и разни каменчиња, додека сексепилот се зголемува со кожа од рептил во неколку бои. Принтот е присутен, како и тренди високите платформи со  chunky пета.
aurelien-1 aurelien2 aurelien-3 aurelien-muller-brian-atwood-ss15-01-620x352 aurelien-muller-brian-atwood-ss15-02-620x352 aurelien-muller-brian-atwood-ss15-03-620x352 aurelien-muller-brian-atwood-ss15-05-620x352
СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛето во сензуални бои
Следна објаваКако правилно се нанесува парфем
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ