Почнаа пролетните венчавки, а со тоа и возбудата за гаредеробата, не само на младите кои се венчавааат туку и на гостите. Совршени за пролет и лето, во пастелни бои или цветни мотиви,без разлика дали сте кума,гостинка или девруша-ние ви нудиме 6 модели како инспирација за оваа пригода.
Тоа што најмногу ни се допадна е нивната едноставност и елеганција која ја поседуваат.
Со овие фустани и прославата на свадбата не може да тргне наопаку!
5-49 4-54 3-52 2-56 1-61 6-41
СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајголемите мачки во светот
Следна објаваКнижевно-изложбен центар Антолог
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ