1
Стабилноста е сепак најважната работа за силуетата, а балетанките одат совршено со неа. Суптилните шпицеви и екстензивните врзувања просто ја будат балерината во секоја од нас. Посебно кога ќе ги видиме моделите кои се прокажани на модните ревии на Balenciaga, Bottega Veneta и Michael Kors.
Балетанките се и голем симбол на шеесетите години и оваа модна сезона не враќа повторно во тој дух со пораката, зачекорете на рамно.
cd238787419456055905a2f6bde84a58Free-Shipping-2012-New-Arrival-Women-Ballet-Flat-Shoes-Round-Toe-With-Low-Cut-Uppers-Bowties
2220826-p-MULTIVIEW
2 3 4
Chanel

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваАвантурите на едно еже
Следна објаваНаправи сам | Шарени патики
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ