Бојата е тренд број еден за оваа сезона. Комбинацијата на две или повеќе бои за едно облекување. Се комбинираат светлите монотони и контрасните бои. Ова е прав тренд за експериментирање, затоа немојте да се размислувате, направете го тоа. Зелената, сината и портокаловата изгледаат лудо но истовремено многу модерно и впечатливо. Ние ви предлагаме неколку комбинации за овој стил на облекување.
Зелена маица и бел шорц со тесен црн ремен и потокалова плико чанта. (3 бои)
color2
Комбинација од 4 бои: бела, потокалова, сина и розева, дополнета со жолтиот детал од едната алка.
color
И следниве комбинации се со 3 бои и делуваат свежо и модерно.
color6 (1)color4
СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Рефлексија на љубовта
Следна објаваМладешки и компактен стан
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ