Заводлива, романтична и секси кампања за празничната колекција на Victoria’s Secret. Моделите Behati Prinsloo, Karlie Kloss, Lily Aldridge и Stella Maxwell како заштитни лица и вистински ангели од соништата. Погледнете.

2

3

4

6

7

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСтилски стан со меки бои
Следна објаваРеклами со книжевни актери
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР