Mulberry во соработка со Mungo & Maud изработија модни додатоци за миленичињата. Со почетни цени од 70 фунти и широк спектар на бои луксузна кожа, можете да одберете божиќен подарок за вашето куче. Затоа што секој миленик заслужува свој посебен ден.

2

1

4

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМотивациски процес за пишување
Следна објаваНеделен репертоар на Драмскиот театар (10.11 – 15.11)
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР