Удобноста, која е основното правило во бременоста, не значи дека треба да ги носите најшироките парчиња од вашиот гардеробер. Внимателно искомбинираните облеки согласно последните модни трендови ќе направат да се чувствувате убаво и модерно, а дополнително ќе го истакнат вашиот сјај. За таа цел одбравме неколку есенски стилски инспирации за трудници. Погледнете.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОтмена гарсониера од 34м2
Следна објава100 Денари – Петар Малинов и Кацар
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ