Ленот е вистинскиот материјал за високите температури. Природен е и и дозволува на вашата кожа да „дише“. Лененото одело не е само голем тренд туку и спас за сите оние кои мора да се придржуваат до бизнис дрес кодот, не зависно од температурите. Ви прикажуваме различни модни комбинации од модните писти и каталозите на модните брендови како најлесно би можеле да го комбинирате, не зависно дали го носите како одело или одделно како панталони и сако со други парчиња од вашата гардероба.

1

2

3

СПОДЕЛИ
Претходна објаваMини стан во бои на плажата
Следна објаваИнспирирајте го нејзиниот ум | Verizon and Makers
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ