Колекцијата костими за капење на Desigual за оваа сезона, со препознатливите шарени принтови и позитивни вибрации. За рајско летно уживање. Бидете забележани ;)

2

3

4

5

6

1

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНаправи сам | Перничиња за подарок
Следна објаваOldtimer календар | Mirko Frank
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ