Нежен и романтичен, еднобоен или со принт, за дневна или вечерна варијанта, со или без модни додатоци, макси фустанот е вистинското парче за високите летни температури. Одберете го својот за ова лето.

1

3

4

5

6

7

8

9

10

11

13

14

СПОДЕЛИ
Претходна објаваThe Tentsile – идеалниот камперски шатор
Следна објаваМаја Ангелу до помладата верзија на себеси
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ