Adidas има нова соработка со Farm. Бразилскиот бренд препознатлив по шарените принтови во духот на Рио кои одлично изгледаат на облеките и патиките од Adidas Originals. Колекцијата е веќе достапна во продавниците на Adidas.

2

3

4

5

7

8

9

10

11

12

13

1415

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНадреални хотели во Кина
Следна објаваТрикови за поубав изглед
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ