Колекцијата костими за капење за посилниот пол од Calzedonia за ова лето со супермоделот Tyson Ballou како заштитно лице. Истакнете го телото и бидете во тренд.

1

2

4

5

7

8

9

10

11

12

13

14

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛабораторија за меѓусебно разбирање: Искуси кој сум јас!
Следна објаваАкустични изведби на Zaz
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ