Дизајните кои потекнуваат директно од деведесеттите години се уште се на бранот на популарноста.

За оваа сезона предлагаме модели во неутрални нијанси кои одлично се вклопуваат во секоја облека. Од бојата на песок до сиво бела, од целосно црна до сива антрацит, патиките XXL никогаш не изгледале поубаво.

За да ви помогнеме да ги пронајдете омилените обемни патики, за вас ги избравме најубавите модели на сезоната.

DSQUARED2

ADIDAS

H&M

PULL & BEAR

MIU MIU

FILA

LIU JO

PUMA

 NIKE

FENDI

BALENCIAGA

DIESEL

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајдобри салонски фотељи за беспрекорен ентериер!
Следна објаваЗдравје: Зошто треба да читаме секој ден?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ