0

Добриот вкус не подразбира само купување квалитетни парчиња облека и детали, туку и да знаете како да ги комбинирате, особено кога се боите во прашање. Во текот на зимата, најголемиот моден предизвик е како да се облечете убаво и топло истовремено. За таа намена, ви претставуваме 15 модни предлози за студената сезона. Зимската гардероба не се сведува само на јакни, капути и останати парчиња во темни и придушени нијанси. Зошто не би одбрале светли и ведри тонови кои ќе го одразуваат вашиот карактер? Инспирирајте се од примерите во нашата галерија и пронајдете ја совршената палета за модерен изглед со стил.

1 2

3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЧовеку, пријателот е само сенка
Следна објаваФото на денот | Санта Агата де Готи
Воден од премисата дека патувањата се празник за душата, а убавиот топол дом нејзино единствено прибежиште, во рамки на креативната страна на животот ги промовира содржините со кои ги збогатува ваквите видици. Неуморен трагач по малите животни радости, со космополитски дух, неизмерна љубов кон животните и пасија кон сите уметнички форми на емотивна експресија. Вљубеник во минимализмот, алтернативната музика, пишаниот збор на Мураками и шармот на Јужна Франција.

НЕМА КОМЕНТАРИ