10

Секоја дама сака да изгледа убаво и стилизирано во текот на зимата, но некогаш е вистински предизвик да се облечете топло и модерно истовремено. Особено внимателни треба да бидете при изборот на гардеробата за на работа, која мора да биде во согласност со деловниот кодекс на облекување. Во продолжение, ви нудиме неколку практични модни предлози како да изгледате најдобро на ниските температури.

1 2 3 4 5 6 7 8 910

1112

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСоништа на платно | Димитра Милан
Следна објава19 креативни детски соби
Воден од премисата дека патувањата се празник за душата, а убавиот топол дом нејзино единствено прибежиште, во рамки на креативната страна на животот ги промовира содржините со кои ги збогатува ваквите видици. Неуморен трагач по малите животни радости, со космополитски дух, неизмерна љубов кон животните и пасија кон сите уметнички форми на емотивна експресија. Вљубеник во минимализмот, алтернативната музика, пишаниот збор на Мураками и шармот на Јужна Франција.

НЕМА КОМЕНТАРИ