4-43

3 во 1 ,Yantouch DiamonBluetooth звучникот има повеќе функционална вредност. Служи како извор на музика, расветно тело и будилник, заради кој полесно ќе се будите наутро. Изгледа како мала уметничка скулптура, воедно е убав украс во домот, но мора да ви нагласиме иако е мал, овој објект е многу моќен. Користи еден од најмоќните звучни состави (N-klasa 2.1) на водечките светски производители. Сем тоа има и 16 милиони прекрасни бои кои се синхронизираат со омилената музика и пренесуваат light show.

2-62

Како будилник, Yantouch Diamond нуди опции на будење со природно светло, но и смирена расветна тема за заспивање. Глумејќи го залезот на сонцето, симулаторот потполно ќе го затемни светлото и ќе ја репродуцира музиката која ќе ви помогне да заспиете. Симулаторот на изгревот на сонцето, тивко за 30 минути ќе ве почне да ве буди од длабокиот сон а потоа целосно ќе ве разбуди со песна од птичји пој. Овој одличен гаџет можете да го купите на страната на Амазон.

1-93

3-44

5-39

СПОДЕЛИ
Претходна објаваХороскоп од 11.01. – 18.01.2016 година!
Следна објаваСтан кој рефлектира женственост и луксуз!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ