1-76Candice Swanepoel ја замени долната секси облека, за кул спортски аутфит, во најновиот каталог на Victoria’s Secret Sport. Сигурно ќе се согласите со нас, таа е најдобрата фитнес инспирација!slider-37На фотографиите, Candice ја покажа својата прекрасна извајана фигура, која неодамна имавме прилика да ја видиме на модната ревија на Victoria’s Secret. Во оваа спортска опрема, градници, топови и бодија, таа изгледа апослуно совршено. Во силните и неонски бои –  жолтата и розевата, Candice изгледа спремна за тренинг, истовремено будејќи ја желбата и кај нас,  да излеземе надвор и да свртиме еден круг oколу зградата.

6-28

7-22

9-18

4-34

8-20

5-31

СПОДЕЛИ
Претходна објава„Нашата снежна венчавка“ – преку очите на една хаска
Следна објаваЕксклузивно! Loro Piana – 6 генерации посветени на изработка на најквалитетни материјали!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ