Познатиот американски моден дизајнер Марк Џејкобс ја лансираше својата најнова колекција на торби за сезоната есен-зима 2015/16. Современи торби со огромна доза на префинестост но и едноставност во исто време ги дефинираат овие модни додатоци на познатиот дизајнер. Изработени од луксузна телешка кожа, овие најнови модели едноставно спаѓаат во “must have” оваа сезона. Во продолжение ви претставувааме дел од оваа прекрасна колекција!!063774cb9371c4d0a509632770646a1d Marc-Jacobs-Mischief-Bag-5 Marc-Jacobs-Spring-2014-Handbags-POST3 grazia-moda-fashion-top-5-Marc Jacobs Mischief torbe-2016-1 (3) grazia-moda-fashion-top-5-Marc Jacobs Mischief torbe-2016-1 (1) 1025782_1_large (1) 1025784_1_large

НЕМА КОМЕНТАРИ