Под топлиот џемпер или врз омилената маица, во комбинација со палто или само врзана околу половината, тартан кошулата е лесна за комбинирање и голем моден тренд. Издвоивме неколку модни комбинации кои се одлични за кафе со пријателите, прошетка во парк, настава или канцеларија. Инспирирајте се и вешто комбинирајте!

8

7

6

5

4

3

1

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПоршето на еден Холанѓанец
Следна објаваЕсен низ светот
Воден од премисата дека патувањата се празник за душата, а убавиот топол дом нејзино единствено прибежиште, во рамки на креативната страна на животот ги промовира содржините со кои ги збогатува ваквите видици. Неуморен трагач по малите животни радости, со космополитски дух, неизмерна љубов кон животните и пасија кон сите уметнички форми на емотивна експресија. Вљубеник во минимализмот, алтернативната музика, пишаниот збор на Мураками и шармот на Јужна Франција.

НЕМА КОМЕНТАРИ