Забавно бекстејџ видео со прекрасните модели, дел од ревијата за најновата колекција пролет/лето ’15 на Dolce & Gabbanа. Разголени и преслатки, со помош на хелиум прават старомодните и добро познати pick up lines да звучат неодоливо. Погледнете.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНова мобилна апликација за посетителите на Загреб
Следна објава50 BookBench во Лондон
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ