Еден од најголемите трендови ова лето за сите љубителки на високите потпетици се оние на врзување. Лесни за комбинирање со омилените скинати фармерки, летниот фустан или кратките шорцови. Инспирирајте се и вешто комбинирајте.

o5

o8

СПОДЕЛИ
Претходна објаваeCool – креативен ладилник за пиво
Следна објаваФотографирање на брановите
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ