Луксузни патики за активните жени во постојано движење од Dior, наречени Fusion. Изработени се од специјални гумени ѓонови, украсени со монистра и достапни во повеќе бои и варијанти. Ви се допаѓаат?

2

3

4

СПОДЕЛИ
Претходна објава10 совети за животот од Буковски
Следна објаваФилмско навраќање
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ