Познатата Fendi Baguette, омилената торбичка на Кери Бредшо, сега може да ја добиете во принт и боја по ваша желба. Италијанскиот бренд изработи myBaguette апликација за iPhone и Android која ќе ви помогне да ја дизајнирате вашата торба од соништата. Апликацијата можете да ја преземете бесплатно од Google Play и App Store.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПоубави сме со шминка или без?
Следна објаваФотографирање на најмалите | Горан Кочов
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ