Вистинска летна екстаза во едиторијалот за новото издание на францускиот Vogue со моделите Natasha Poly и Anna Ewers пред објективот на Inez & Vinoodh. Стилист Emmanuelle Alt.

2

3

5

6

7

8

9

11

12

13

14

15

16

17

18

19

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајново од Стивен Кинг | Mr. Mercedes
Следна објаваProud to Play – кампања за еднаквост во спортот
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ