0Добриот вкус не подразбира само купување квалитетни парчиња облека и детали, туку и да знаете како да ги комбинирате, особено кога се боите во прашање. Од витална важност е да направите вешт спој на вистинските тонови, давајќи му личен печат, разноликост и индивидуалност на вашиот изглед, особено во месеците кои налагаат слоевито облекување. По низата убави примери за припадничките на понежниот пол, овојпат ви претставуваме 18 идеални комбинации на бои за сите модно освестени мажи, погодни за секакви прилики и повеќе различни намени. Инспирирајте се од примерите во нашата галерија и пронајдете ја совршената палета за модерен изглед со стил.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКрагната со маче, ќе ве освои на прв поглед!
Следна објаваЛуксузен ресторан во склоп на дворецот Версај
Воден од премисата дека патувањата се празник за душата, а убавиот топол дом нејзино единствено прибежиште, во рамки на креативната страна на животот ги промовира содржините со кои ги збогатува ваквите видици. Неуморен трагач по малите животни радости, со космополитски дух, неизмерна љубов кон животните и пасија кон сите уметнички форми на емотивна експресија. Вљубеник во минимализмот, алтернативната музика, пишаниот збор на Мураками и шармот на Јужна Франција.

НЕМА КОМЕНТАРИ