Супер, оригинален додаток за секој фан на Супер Марио! Овој сет обетки во форма на “растение – пирана” сигурно ќе ви го развеселат  денот. Носете ги со стил и бидете сигурни дека ќе измамите и втор поглед од околината. Пирана обетките изгледаат ко да го загризале вашето уво, но иако тоа изгледа страшно сепак не предизвикува болка. Овие обетки се рачно изработени, па ако се загледате ќе забележите отпечатоци од прстињата на дизајнерот.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРачно изработени фонтови
Следна објаваДали сте опседнати со вистинските работи?
Пишувајќи за уметноста, успешно се грижи за шарената страна на животот, за категоријата која ја истакнува величината на вистинската страст и го бои светот. Ставовите и принципите ги креира како резултат на вечната битка помеѓу традиционалното воспитување и либералната наклонетост кон новото време.

2 КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР